Automobilių apsaugos ir garso sistemos | Įmonės. ManoUAB.lt

Įmonės

Altas, UAB
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos kategorijos: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Aljuva, UAB
Adresas: Kauno g. 49A, LT-20118 Ukmergė.
Veiklos kategorijos: autokosmetika; automobilių dalys; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; mažmeninė prekyba; motociklai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Sirenitas, UAB
Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos kategorijos: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai.
Sagneta, UAB
Adresas: Raudondvario pl. 164, LT-47173 Kaunas.
Veiklos kategorijos: automobilių garso ir apsaugos sistemos; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Garso impulsas, UAB
Adresas: Laisvės g. 2A, LT-90154 Plungė.
Veiklos kategorijos: apsaugos sistemos patalpoms; automobilių garso ir apsaugos sistemos; mažmeninė prekyba; televizija ir radijas; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "Rego Tech"
Adresas: Vilniaus g. 230, LT-76303 Šiauliai.
Veiklos kategorijos: automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių parkavimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
Sauguva, A. Marozo IĮ
Adresas: Taikos g. 112-12, LT-05224 Vilnius.
Veiklos kategorijos: apsaugos sistemos patalpoms; automobilių garso ir apsaugos sistemos; avarinės tarnybos; durys, raktai, spynos; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai; vartai.
SOUND SERVICE, UAB
Adresas: P. Lukšio g. 18, LT-08222 Vilnius.
Veiklos kategorijos: automobilių garso ir apsaugos sistemos; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Šiaulių altas, UAB
Adresas: Pramonės g. 19D, LT-78136 Šiauliai.
Veiklos kategorijos: akumuliatoriai; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
Autogarsas, UAB
Adresas: Armatūrininkų g. 1, LT-52373 Kaunas.
Veiklos kategorijos: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; buitinė technika; mažmeninė prekyba.