Medžioklė ir žūklė | Įmonės. ManoUAB.lt

Įmonės

  • Pagal Jūsų nurodytus paieškos kriterijus radome labai daug įmonių. Todėl sąraše pateiktos tik 200 paieškos kriterijus atitinkančių įmonių. Viso kataloge rasta 1150 bendrovių. Siūlome papildyti paieškos kriterijus.
UAB "Horo Mechanika"
Adresas: J. Basanavičiaus g. 101A, LT-76136 Šiauliai.
Veiklos kategorijos: įrankiai; komunalinė technika; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
Arvydai, UAB
Adresas: Arvydai, LT-15200 Vilniaus r.
Veiklos kategorijos: didmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; statybos technika, įranga, nuoma; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Valtinė, UAB
Adresas: Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, PC "Link Molėtų", LT-14028 Vilniaus r.
Veiklos kategorijos: laivų remontas, statyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vandens transportas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
Yukon Advanced Optics Worldwide, UAB
Adresas: Ateities g. 21C, LT-06326 Vilnius.
Veiklos kategorijos: ginklai, savisaugos priemonės; optika, akiniai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB "Sūkuriškės"
Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos kategorijos: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Kintai, UAB
Adresas: Kuršių g. 11, Kintai, LT-99358 Šilutės r.
Veiklos kategorijos: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Petjonas, UAB
Adresas: Lantainių al. 9, Domeikava, LT-54348 Kauno r.
Veiklos kategorijos: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB "Medžiotojų Sostinė"
Adresas: Malūno g. 6, Kunionių k., LT-58304 Kėdainių r.
Veiklos kategorijos: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
Žvejo Kultas, UAB
Adresas: J. Naujalio g. 20, Raudondvaris, LT-54138 Kauno r.
Veiklos kategorijos: sporto, turizmo reikmenys; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
Gordis, UAB
Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos kategorijos: avalynė, batai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; vaikų prekės; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.