Stiklo gaminiai | Įmonės. ManoUAB.lt

Įmonės

Rasta: 364.
  • Pagal Jūsų nurodytus paieškos kriterijus radome labai daug įmonių. Todėl sąraše pateiktos tik 200 paieškos kriterijus atitinkančių įmonių. Viso kataloge rasta 364 bendrovių. Siūlome papildyti paieškos kriterijus.
Egreda, UAB
Adresas: Daukliūnų g. 5, Kalnėnai, LT-55329 Jonavos r.
Veiklos kategorijos: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; langai; mažmeninė prekyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Admen Baltic, UAB
Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos kategorijos: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Bendra Lietuvos-Rusijos įmonė UAB "Irona"
Adresas: Jovarų g. 10, Eigirgala, LT-54341 Kauno r.
Veiklos kategorijos: durys, raktai, spynos; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; vartai; židiniai, krosnys.
KG Constructions Group, UAB
Adresas: Pramonės g. 15, Parapijoniškių k., LT-13241 Vilniaus r.
Veiklos kategorijos: fasadas, fasado apdaila; projektavimas; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
VIVA LANGAI, UAB
Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos kategorijos: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Aperte, UAB
Adresas: Neries Krantinė 16, LT-48402 Kaunas.
Veiklos kategorijos: baldai (prekyba); durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Admen, UAB
Adresas: Pramonės g. 8A, LT-94102 Klaipėda.
Veiklos kategorijos: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
MEGRAME, UAB
Adresas: Žirmūnų g. 68, LT-09124 Vilnius.
Veiklos kategorijos: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Dolomitas, AB
Adresas: Dolomito g. 6, Petrašiūnai, LT-83477 Pakruojo r.
Veiklos kategorijos: akmens gaminiai; chemijos pramonė, gaminiai; naudingosios iškasenos; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkis, paslaugos.
UAB "GRAVIDĖJA"
Adresas: P. Lukšio g. 32-7, (Domus galerija, įėjimas nuo Galvydžio gatvės.), LT-08222 Vilnius.
Veiklos kategorijos: dovanos; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; stiklas ir jo gaminiai.