Karbonas, UAB | 134601674 | Kauno r. | ManoUAB.lt

Įmonės verslo ir kontaktinių duomenų informacija

Karbonas, UAB

Įmonės kodas: 134601674
PVM kodas: LT346016716 (nuo 1995-12-01)
Adresas: S. Lozoraičio g. 39, Garliava, LT-53228 Kauno r.
Vadovas: Vytautas Ruzgys, generalinis direktorius
Telefonas:Karbonas Telefonas
Faksas:Karbonas Faksas
El. pašto adresas: Susisiekti el. paštu...
Tinklapis: http://www.karbonas.lt
4.35 (įvertino 3)
Įmonės informacija QR kode
Įmonės veiklos aprašymas:
Metalų pjovimas, pjaustymas lazeriu.
Nerūdijančio plieno pjovimas lazeriu.
Metalo pjovimas lazeriu, metalo pjaustymas, lazerinis pjovimas.
Metalo pjovimas lazeriu kaina, metalo pjaustymas lazeriu Kaune.
Juodųjų metalų pjovimas plazma, dujomis ir vandens srove.
Visų metalų ir plieno pjovimas vandens srove.
Keramikos, akmens, granito, marmuro pjovimas vandens srove.
Plastikų pjovimas vandens srove, gumos pjovimas vandens srove.
Stiklo pjovimas, medienos pjovimas.
Nestandartinių gaminių gamyba.
Juodo plieno gaminiai ir paslaugos.
Nerūdijančio plieno gaminiai Kaune.
Nerūdijančio plieno virinimas.
Didmeninė prekyba Hardox metalais, didmeninė prekyba Corten metalais.
Aliuminio, nerūdijančio plieno ir kitų metalų suvirinimas, lankstymas, mechaninis apdirbimas.

Pjovimas vandens abrazyvo srove Iš visų pramonėje naudojamų lakštinių medžiagų pjovimo būdų pjovimas vandens abrazyvo srove yra plačiausiai taikomas. Šiuo būdu galima pjauti visas medžiagas – nuo elastingų, minkštų, porėtų iki kietų, termiškai sukietintų ar keliasluoksnių, kaip antai: gumą, įvairius plastikus, medį, visus metalus, akmenį, keramiką, stiklą, kompozitus arba keliasluoksnes medžiagas, sudarytas iš skirtingo kietumo sluoksnių. Didžiausias šio metodo privalumas yra tas, kad pjaunant ruošinys nėra veikiamas termiškai, nesukeliama jokių naujų įtempimų pjūvio zonoje. Šiuo metu mes eksploatuojame olandų įmonės Resato gamybos mašiną ACM 3060. Jos techninės galimybės:

Didžiausias vandens slėgis: 4130 bar;
Pjovimo galvučių skaičius: 2;
Galimybė pjauti +/- 45 laipsnių kampu
Didžiausias pjaunamas ruošinys: 3000 × 6000 mm;
Didžiausias pjaunamas storis: 200 mm;
Pasiekiamas pjovimo tikslumas: +/- 0,1 mm/m;
Kartojamumas ir pozicionavimas: +/- 0,05 mm;
Pjovimo greitis: 1,0 ÷ 30 000 mm/min;
Pagreitis: 500 mm/s².

Pjovimas lazeriu Pjovimas CO2 lazeriu – tai tiksliausias, greičiausias, o dažnai ir ekonomiškiausias plieno, nerūdijančio plieno apdirbimo būdas. Pjaunant juodą plieną apsauginių azoto dujų aplinkoje, gaunamas švarus, be oksido plėvelės pjūvis, leidžiantis detales dažyti ar dengti galvaniniu būdu be papildomo apdirbimo. Dujiniai lazeriai taip pat našiai ir tiksliai gali pjauti ir spalvotuosius metalus – aliuminį, varį, žalvarį ar titaną, tačiau dėl atspindžių kyla pavojus sugadinti lęšių bei veidrodžių sistemas, todėl daugelis vengia pjauti šias medžiagas dujiniu lazerius, pakeisdami juos pjovimu vandens abrazyvo srove arba naujos kartos „fiber“ lazeriais. Mūsų eksploatuojami vienos iš žinomiausių lazerių gamintojų pasaulyje kompanijos „Bystronic“ CO2 lazeris „ByAutonom 3015“ ir Fiber lazeris „BySprint 3015 Fiber“ yra optimalus variantas, norint dideliu tikslumu pjauti įvairaus storio plieno ir nerūdijančio plieno lakštus. Programinė įranga „Bysoft 7“ padeda patogiai ir greitai apdoroti dxf failus, paruošti pjovimo programas bei taupyti žaliavas. CO₂ lazerio „ByAutonom 3015 6,0 kW“ techninės galimybės:

Lakštų pjovimo ribos: 3048 × 1524 mm (du keičiami stalai);
Didžiausias pjaunamas storis: 25 mm (plienas), 25 mm (nerūdijantis plienas); 15 mm (aliuminis)
Bendras pozicionavimo greitis: 169 m/min;
Pagreitis: 30 m/s²;
Pozicionavimo tikslumas: +/- 0,1 mm/m;
Kartojamumas: +/- 0,05 mm/m.
Briaunos atpažinimo tikslumas: +/- 0,5 mm
Fiber lazerio „BySprint 3015 3,0 kW Fiber“ techninės galimybės:


Lakštų pjovimo ribos: 3048 × 1524 mm (du keičiami stalai);
Didžiausias pjaunamas storis: 20 mm (plienas), 12 mm (nerūdijantis plienas); 12 mm (aliuminis); 6 mm (bronza, varis)
Bendras pozicionavimo greitis: 140 m/min;
Pagreitis: 12 m/s²;
Pozicionavimo tikslumas: +/- 0,1 mm/m;
Kartojamumas: +/- 0,05 mm/m.
Didžiausias efektyvumas: iki 4÷6 mm storio lakštų

Pjovimas plazma, pjovimas dujomis Tai našūs, pigūs ir gana tikslūs pjovimo būdai apdirbant plieną. Plazma taip pat galima pjauti ir nerūdijantį plieną bei aliuminį. Visgi dėl didelio šiluminio poveikio ir santykinai mažo tikslumo šiais būdais dažniausiai pjaunami ruošiniai, kurie bus toliau apdirbami, arba virinamų konstrukcijų detalės. Pjaunant tiek plazma, tiek dujomis, gali išlinkti detalės, susidaryti šlakas ir neišvengiamai atsiranda oksido plėvelė pjūvio vietoje. Čekijos įmonėje MGM s.r.o. pagamintų plazminio ir dujinio pjovimo staklių „Cortina DS-3100“ pagrindiniai techniniai duomenys:

Plazminis šaltinis: „Thermal Dynamics Pak Master 150XL“;
Didžiausias kokybiškai pjaunamas storis plazma: 20 mm (anglinis nelegiruotas plienas);
Didžiausias dalijamasis pjūvis plazma: 38 mm;
Didžiausias pjaunamas storis dujomis: 230 mm;
Pozicionavimo tikslumas: +/- 0,1 mm;
Stalo matmenys: 2500 × 13 000 mm;
Didžiausias ruošinio svoris: 800 kg/m²;
Didžiausias pjovimo greitis: 7,0 m/min;
Pasiekiama pjūvio kokybė: pagal ISO 9013-2002 reikalavimus.

Lenkimas Siekdami kuo geriau patenkinti klientų poreikius, šalia pjovimo paslaugų pradėjome atlikinėti detalių lankstymo, gręžimo ir sriegimo, virinimo darbus. Mes eksploatuojame 2006 m. gamybos CNC valdomas hidraulines lenkimo stakles „Amada HFE 170-3“ ir nuolat papildome puansonų ir matricų arsenalą, kad galėtume atlikti kuo įvairesnes užduotis. Hidraulinių lenkimo staklių „Amada HFE 170-3“ techninės galimybės:

Nominali spaudimo jėga: 1700 kN;
Didžiausias lenkiamas ilgis: 3170 mm;
Atstumas tarp kolonų: 2700 mm;
Atviras aukštis: 470 mm;
Gerklės gylis: 420 mm;
Lenkimo greitis: 10 mm/s.

Suvirinimas Atliekant suvirinimo darbus, kaip ir teikiant kitas paslaugas, mums reikalingas maksimalus universalumas, todėl naudojame vienos iš suvirinimo įrangos gamintojų lyderių – vokiečių firmos „EWM Hightech Welding“ programinio valdymo aparatus, kuriuos pasitelkę galime įvairiais būdais suvirinti ne tik plieną ar nerūdijantį plieną, bet ir aliuminį bei kitus spalvotuosius metalus. Vokiečių įmonėje „EWM Hightec Welding®“ gaminamų suvirinimo aparatų pagrindinės techninės galimybės:

„Tetrix 180 AC/DC“ aparatas su lanksčiais oru aušinamais suvirinimo degikliais – plienui ir nerūdijančiam plienui suvirinti TIG metodu;
„Triton 220 AC/DC“ aparatas su skysčiu aušinamais degikliais – plienui, nerūdijančiam plienui, aliuminiui ir kitiems spalvotiesiems metalams suvirinti TIG metodu;
„Wega 351 kompakt“ – sunkiasvoris suvirinimo aparatas profesionalams, skirtas plienui, nerūdijančiam plienui, aliuminiui ir kitiems spalvotiesiems metalams suvirinti MIG/MAG metodais;
„Phoenix 421 Expert Puls“ ir „Phoenix 500 Force Arc“, „Taurus 351 Synergic S“ – 30% greičiau suvirina storus lakštus, nes šiuose suvirinimo aparatuose įdiegta funkcija Force Arc (ypač aukšto tankumo lankas). Naudojami plienui, nerūdijančiam plienui, aliuminiui ir kitiems spalvotiesiems metalams suvirinti MIG/MAG bei TIG metodais.

Mechaninis apdirbimas Japonų gamybos dviejų kolonų penkių paviršių apdirbimo centru OKUMA MCR-A5C 30×65 apdirbame didelių gabaritų detales bei virintas konstrukcijas:

Efektyvus atstumas tarp kolonų: 3050 mm;
Stalo matmenys: 6300×2500 mm;
Ašių eigos (X/Y/Z): 6500/3500/650 mm;
Didžiausias sūklio greitis: 4000 aps/min;
Sūklio galia: 22 kW
Įrankių skaičius: 50

Gamyba nuo A iki Z Mūsų darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai ir mes dirbame su šiuolaikine trimačio projektavimo sistema „SolidWorks 2012“ bei galingais, moderniais CNC valdomais įrengimais, todėl galime patenkinti visus mūsų klientų poreikius: ir sukurti paprasčiausios detalės brėžinį bei išpjauti ją vienu anksčiau aprašytų būdų, ir pagaminti gana sudėtingus gaminius, kai tenka patikrinti kliento pateiktus brėžinius ir pritaikyti mūsų turimai įrangai, parinkti medžiagas, sukomplektuoti perkamas detales, padengti paviršius bei surinkti visą gaminį, taip pat jį supakuoti ir išsiųsti klientui. „For Fun“ Visi žinome, kad monotoniškas darbas daro žmogų tarsi robotu, bukina dėmesį, mažina darbo našumą ir didina klaidų tikimybę. Kad taip nenutiktų, mes, be savo pagrindinės veiklos, taip pat projektuojame ir gaminame suvenyrus, verslo dovanas, apdovanojimus, šiaip malonius niekučius. Tai savotiškas galimybių išbandymas, atitrūkimas nuo kasdieninės rutinos – darbas savo malonumui – „For Fun“
Google žemėlapis: Žemėlapis visame ekrane