Mantinga, UAB | 110669492 | Marijampolė | ManoUAB.lt

Įmonės verslo ir kontaktinių duomenų informacija

Mantinga, UAB

Įmonės kodas: 110669492
PVM kodas: LT106694917 (nuo 1998-05-01)
Adresas: Stoties g. 51, LT-68261 Marijampolė
Vadovas: Klemencas Agentas
Telefonas:Mantinga Telefonas
Faksas:Mantinga Faksas
El. pašto adresas: Susisiekti el. paštu...
Tinklapis: http://www.mantinga.lt
5.05 (įvertino 1)
Įmonės informacija QR kode
Įmonės veiklos aprašymas:
UAB "Mantinga" veiklą pradėjo 1998 m., pasiūlydama Lietuvos rinkai naują, iš Prancūzijos importuotą produkciją – šaldytus, technologiškai paruoštus kepimui duonos ir pyrago gaminius.

Šiandien UAB "Mantinga" yra viena didžiausių Rytų Europoje moderni šaldytų duonos ir pyrago gaminių įmonė, kurios asortimentą sudaro apie 250 gaminių, sukurtų pagal geriausius viso pasaulio kepėjų receptus. Stengiamės, kad kiekvienas mūsų asortimente rastų norimus produktus. Taip pat esame pasiruošę sukurti gaminį pagal Jūsų pageidavimus - pagaminsime tai, apie ką Jūs svajojate.

Pagal paruošimo būdą UAB "Mantinga" gaminiai skirstomi į nekeptus greitai užšaldytus, dalinai apkeptus greitai užšaldytus ir keptus ar išvirtus greitai užšaldytus.

UAB "Mantinga" yra įdiegta integruota maisto saugos, kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti BRC 5 versiją, LST EN ISO 22000:2005/AC:2006, LST EN ISO 9001:2001, LST EN ISO 14001:2005 standartų reikalavimus.

Įmonėje veikia rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistema. Visoje maisto gamybos grandinėje skiriamas ypatingas dėmesys maisto saugai - nuo žaliavų patekimo į įmonę iki produkto patekimo pas vartotoją. Mūsų prioritetai - aukščiausia ir stabili gaminių kokybė, maisto sauga, aukšta higienos kultūra.

UAB "Mantinga" misija - gaminti kokybiškus ir saugius šaldytus duonos ir pyrago gaminius, numatyti vartotojų ateities poreikius šiandien. Mes siekiame būti lyderiu šaldytos duonos ir pyrago gaminių rinkoje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Metai iš metų nauji UAB "Mantinga" gaminiai laimi aukščiausias prizines vietas nacionaliniame konkurse "Lietuvos metų gaminys". Pats naujausias mūsų pasididžiavimas – pyragėlis "Marcipaninis sukutis", minėtame konkurse pelnęs aukso medalį. Beje, dar iki konkurso jis sulaukė labai daug teigiamų vartotojų atsiliepimų dėl išskirtinių skoninių savybių bei išvaizdos - tai ir paskatino mus dalyvauti konkurse.

Apie 51% įmonėje gaminamos produkcijos yra eksportuojama į 27 užsienio šalis - sėkmingai bendradarbiaujame su visame pasaulyje gerai žinomomis įmonėmis, prekybos sistemomis. Lietuvoje dirbame su didžiaisiais prekybos centrais, mažesnėmis parduotuvėmis, viešbučiais, restoranais, kavinėmis, degalinėmis, mokyklomis. Įmonėje įdiegta logistikos sistema leidžia pristatyti kliento užsakymą į bet kurį Lietuvos ar pasaulio tašką laiku, greitu ir patikimu būdu. Geri tarpusavio santykiai su tiekėjais sudaro galimybes gamyboje naudojamas žaliavas įsigyti patraukliomis kainomis, todėl visiems klientams savo gaminius galime pasiūlyti lanksčiai konkurencingomis kainomis.

UAB "Mantinga" dirba apie 650 darbuotojų, iš jų apie 550 gamybiniuose padaliniuose. Įmonės darbuotojų kvalifikacija nuolat tobulinama. Šis veiksnys ypatingai svarbus kuriant naujus produktus, diegiant inovacijas įmonėje. Mes nuolat ieškome naujovių, kurios tenkintų kintančius klientų norus bei vartotojų poreikius, todėl nuolat yra atnaujinamas produkcijos asortimentas ir modernizuojama gamyba. Per 2009 m. vidaus ir eksporto rinkai pateikėme rekordinį skaičių naujų gaminių – apie 130, tai sudarė apie 40% viso asortimento. Lyginant naujai įsivestų ir jau buvusių prekyboje gaminių įtaką pardavimams, 2009 m. naujų gaminių pardavimai sudarė apie 12% visos pardavimų sumos. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mums pavyko tai įgyvendinti, yra didelės investicijos į inovacijų diegimą gamyboje, gamybos proceso optimizavimą, modernios techninės bei programinės įrangos įsigijimą. 2008-2009 m. įsigijome apie 80 naujų įrengimų, o esamą įrangą patobulinome, kad ji gamybinėse linijose sklandžiai dirbtų su naujai įsigytąja. Mūsų indėlis į inovacijas įmonėje buvo įvertintas respublikiniu mąstu. 2009 m. UAB "Mantinga" buvo pripažinta nominacijos "Inovatyvi įmonė" nugalėtoja.

Ypatingas įmonės gaminamos produkcijos privalumas – ilgas greitai užšaldytų gaminių realizacijos laikas (9-18 mėn.). Be to, būdas greitai užšaldyti gaminius pasižymi labai naudinga savybe vartotojams – jis leidžia ilgai išsaugoti greitai užšaldytuose produktuose šviežių kepinių skonį ir kvapą. Taigi, greitai užšaldyti gaminiai yra ideali bet kurios prekybos vietos asortimento dalis, išlaisvinanti nuo daugelio nuolatinių problemų.
Google žemėlapis: Žemėlapis visame ekrane