VŠĮ Pro Coaching oficialus Gordon Training International atstovas Lietuvoje ir Latvijoje | 302247618 | Kaunas | ManoUAB.lt

Įmonės verslo ir kontaktinių duomenų informacija

VŠĮ "Pro Coaching" oficialus "Gordon Training International" atstovas Lietuvoje ir Latvijoje

Įmonės kodas: 302247618
Adresas: Servitutų g. 92, LT-45132 Kaunas
Vadovas: Rūta Kacucevičiūtė
Telefonas:Vsi Pro Coaching Oficialus Gordon Training International Atstovas Lietuvoje Ir Latvijoje Telefonas
Faksas:Vsi Pro Coaching Oficialus Gordon Training International Atstovas Lietuvoje Ir Latvijoje Faksas
El. pašto adresas: Susisiekti el. paštu...
Tinklapis: http://www.gordontraining.lt
4.05 (įvertino 1)
Įmonės informacija QR kode V^% Pro Coaching oficialus Gordon Training International atstovas Lietuvoje ir Latvijoje
Įmonės veiklos aprašymas:
VšĮ “Pro Coaching” – tai tarptautinės mokymo ir konsultacijų kompanijos “Gordon Training International” atstovė Lietuvoje ir Latvijoje.

Pagrindinis įmonės tikslas ugdyti atsakingas ir kūrybingas asmenybes, nusiteikusias mokytis ir tobulėti, bendrauti ir bendradarbiauti bei gebančias kelti sau prasmingus gyvenimo tikslus ir tinkamai integruotis nuolat besikeičiančioje visuomenėje.

Šis tikslas taip pat reiškia, kad įmonė nori padėti ne tik vaikams bet ir suaugusiems, kurie nori ir siekia asmeninio tobulėjimo, kurie nori tapti pasitikinčiais savimi, laimingi ir gerbiami vaiko ugdytojai.

Savo misiją VšĮ “Pro Coaching” vykdo vesdama mokymus visomis šiomis kryptimis.

- Lavina specialistų, dirbančių su vaikais ir jaunimu profesinių gebėjimų įgūdžius, padedančius sukurti tarpusavio ryšį juos motyvuoti, keisti tradicinius pamokų/paskaitų vedimo būdus ir taip optimizuoti mokymo(si) procesą;
- Ugdyto vaikų ir jaunimo socialinius įgudžius padedančius jiems atsiskleisti, pasitikėti savimi, išmokti planuotį savo laiką, kelti sau ilgalaikius tikslus ir kryptingai jų siekti.
- Suteikia tėveliams žinių ir įgūdžių apie tai, kaip sėkmingai auginti ir auklėti savarankiškus, aktyvius vaikus; kaip pozityviai spręsti kylančius konfliktus ir auklėjimo problemas šeimoje; kaip skiepyti vaikui tinkamas vertybines orientacijas; kaip kartu su mokykla spręsti vaiko ugdymo(si) ir mokymo(si) klausimus.

VšĮ “Pro Coaching” darbas grindžiamas mintimi, jog labai svarbu nuo mažų dienų rūpintis vaiko emocine gerove bei stiprinti jo psichikos sveikatą, kad ateityje nereikėtų spręsti rimtų psichologinių ar emocinių problemų, įveikti priklausomybių, o taip pat mintimi, kad svarbi yra ir tėvų bei pedagogų emocinė harmonija, jausmų pusiausvyra ir pagarba jiems; juk jie – svarbiausi vaiką gyvenimui ruošiantys asmenys.
Google žemėlapis: Žemėlapis visame ekrane